Cariere

De ce să lucrezi cu noi?

Suntem o echipa tânără cu obiective mari

Creștem repede

Echipa noastra s-a dublat in ultimul an si nu intentionam sa ne oprim aici

Colegi Extraordinari

Echipa tanara plina de entuziasm gata sa te ajute cu orice.

Rezultatele sunt recompensate

Apreciem si recompensam aportul fiecarui coleg.

Consilier Vanzari

Candidatul ideal

Ne marim echipa! Cautam persoane dornice sa aiba un loc de munca stabil, interesate sa lucreze in domeniul auto.

Cerinte :
Abilitati comerciale (dinamism, comunicare, persuasiune, negociere si orientare catre client).
Disponibilitate la program in ture si lucru in weekend.
Spirit de echipa.
Profesionalism si responsabilitate.
Operare PC la un nivel mediu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Atrage clientii, promoveaza,vinde masinile companiei si intocmeste dosarele de credit.
Desfasoara activitati de consiliere si fidelizare a clientilor.
Redacteaza rapoarte de activitate.

Beneficii:
Training.
Salariu fix  + bonusuri performanta.
Contract pe perioada nedeterminata.
Posibilitati de dezvoltare profesionala.
Activitate intr-o echipa dinamica si tanara.

Inspector Auto

Poti fi colegul nostru daca ai:

Abilitati de comunicare si ascultare
Atitudine proactiva si entuziasm
Orientare catre rezultat
Spirit de echipa
Seriozitate si perseverenta
Cunostinte operare PC (Internet, Microsoft Office)

Responsabilitățile principale:

– Efectueaza inspectia tehnica a vehiculelor ;
– Intocmeste documentația pentru inspectie ,se ocupa de relatia directa cu clientii;
– Opereaza programarea clientiilor ;
– Ofera clientului informatii detaliate.

Beneficii:

– Loc de muncă în condiții bune,
– Salariu negociabil,
– Acces la tehnologie modernă.

Scroll to Top